Główna

> Aktualności > Wpis

Jesteśmy z Wami i dla Was


Staramy się uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych Mamo, To Ja dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 1. roku życia. Gorąco namawiamy do uczestnictwa w tego typu warsztatach, gdzie prócz pełnych istotnych informacji wykładów macie Państwo szanse na różnego typu nagrody i niespodzianki. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej warsztatów i zapisywania się na warsztaty organizowane w Waszym Regionie.
W ramach warsztatów dla kobiet przygotowujących się do porodu odbywają się wykłady z tematów: Żywienie niemowląt, Jak chronić, rozwijać i wspierać dziecko od poczęcia, Podstawy pielęgnacji skóry noworodka, Komórki macierzyste z krwi pępowinowej czy Pielęgnacja ciała kobiety w ciąży - profilaktyka rozstępów.

Warsztaty dla Mam dotyczą tematyki: Żywienie dzieci po 1. roku życia, Pierwsza pomoc w pigułce - zakrztuszenia i resuscytacja, Zdrowy brzuszek - Zdrowy maluszek czy Pielęgnacja dziecka.

Wzruszające spotkanie na Warsztatach: w jednym ze spotkań na jesieni 2014 roku mieliśmy okazję do niesamowitych wzruszeń gdy oto spotkaliśmy 3 miesiące po narodzinach jedno z Naszych dzieciątek :)